Projekt

Herní kupony

Herní kupony už 12 let kralují online prodeji herních poukazů v Česku i na Slovensku. Zákazníci si službu oblíbili díky zákaznické podpoře a široké nabídce platebních metod i produktů, které se pravidelně rozšiřují.

Herní kupony
12+

Let na trhu

30+

Platebních metod

250 mil. Kč

Roční obrat společnosti

50+

Poukazů v nabídce

Důvěřují nám partneři z celého světa


Více informací o projektu Herní kupony

E-shop Herní-kupony.cz  vznikl v roce 2010 a sortimentem se zaměřil na kupony do her, zatímco ostatní fyzické i online obchody zaměřené na gaming prodávaly většinou pouze hry jako takové.

Herní-kupony.cz svým zákazníkům navíc přinesly rovnou několik dalších zásadních výhod, díky kterým si ho hráčská komunita rychle oblíbila. Projekt proto stabilně roste.

Jaké jsou největší benefity projektu Herní-kupony.cz?

  1. Velké množství platebních metod. Zákazníci mohou za herní kupony platit mobilem, převodem, kartou nebo hotovostí.
  2. Všechny kupony v nabídce jsou prodávány v rámci oficiální spolupráce s vydavateli, takže ručíme za jejich funkčnost a zákazníci je nakupují za nenavýšené ceny.
  3. Pokud si zákazníci s čímkoliv neví rady, mohou se obrátit na profesionální česky hovořící zákaznickou podporu, což u mnoha konkurenčních služeb není standardem.
  4. Zákazníci oceňují také rychlé doručení, které probíhá e-mailem okamžitě po zaplacení objednávky. Pokud někdo kupony pořizuje jako dárek, může využít i dárkové balení, kdy mu kupon dorazí profesionálně vytištěný a v dárkové obálce.

Prvními kupony v nabídce se staly poukazy do MMORPG a prohlížečových her ​od studií InnoGames a Gameforge, které se v době založení projektu těšily obrovské popularitě. Portfolio se časem rozrostlo o další relevantní produkty jako jsou kupony Steam, paysafecard, Blizzard, Nintendo, PlayStation nebo Xbox, které později doplnily také kupony do služeb jako jsou Twitch nebo Netflix.

Díky široké nabídce herních kuponů a platebních metod jsou Herní kupony dlouhodobou jedničkou na trhu gamingových poukazů a tuto pozici si drží. Možnost pořídit si hru, herní předplatné nebo třeba VOD službu bez použití platební karty považují zákazníci za jednu z nejzásadnějších výhod projektu Herní-kupony.cz. Kupony často slouží také jako dárek.