E-shop

Herní kupony

Herní kupony už 14 let kralují online prodeji herních poukazů v Česku i na Slovensku. Zákazníci si službu oblíbili díky zákaznické podpoře a široké nabídce platebních metod i produktů, které se pravidelně rozšiřují.

Herní kupony
14+

Let na trhu

30+

Platebních metod

250 mil. Kč

Roční obrat společnosti

50+

Poukazů v nabídce

Ilustrace k historii projektu Herní-kupony.cz.

Historie

E-shop Herní-kupony.cz  vznikl v roce 2010 a sortimentem se zaměřil na kupony do her, zatímco ostatní fyzické i online obchody zaměřené na gaming prodávaly většinou pouze hry jako takové.

Herní-kupony.cz svým zákazníkům navíc přinesly rovnou několik dalších zásadních výhod, díky kterým si ho hráčská komunita rychle oblíbila. Projekt proto stabilně roste.

Výhody pro zákazníky

Naši zákazníci oceňují velký výběr platebních metod. Za herní kupony mohou platit mobilem, převodem, kartou nebo hotovostí. Všechny kupony jsou navíc prodávány v rámci oficiální spolupráce s vydavateli, takže ručíme za jejich funkčnost a cenu bez navýšení.

Pokud si zákazníci s čímkoliv neví rady, mohou se obrátit na profesionální česky hovořící zákaznickou podporu, což u mnoha konkurenčních služeb není standardem. Benefitem je také extra rychlé doručení, které probíhá e-mailem okamžitě po zaplacení objednávky. Pokud někdo kupony pořizuje jako dárek, může využít i dárkové balení, kdy mu kupon dorazí profesionálně vytištěný a v dárkové obálce.

Nabídka herních kuponů

Prvními kupony v nabídce se staly poukazy do MMORPG a prohlížečových her ​od studií InnoGames a Gameforge, které se v době založení projektu těšily obrovské popularitě. Portfolio se časem rozrostlo o další relevantní produkty jako jsou kupony Steam, paysafecard, Blizzard, Nintendo, PlayStation nebo Xbox, které později doplnily také kupony do služeb jako jsou Twitch nebo Netflix.

Díky široké nabídce herních kuponů a platebních metod jsou Herní kupony dlouhodobou jedničkou na trhu gamingových poukazů a tuto pozici si drží. Možnost pořídit si hru, herní předplatné nebo třeba VOD službu bez použití platební karty považují zákazníci za jednu z nejzásadnějších výhod projektu Herní-kupony.cz. Kupony často slouží také jako dárek.

Důvěřují nám partneři z celého světa