Partneři

Našim partnerům pomáháme s prodejem, vydáváním a distribucí dárkových poukazů. Zajišťujeme kompletní technické řešení, aby byl začátek spolupráce co nejsnazší.

Připojte se k nám
Givery.cz
Online prodej

Propojujeme značky se zákazníky

Značky jako Netflix, PlayStation, Voyo nebo Zalando dostáváme k novým zákazníkům přes prodejní sítě, mezi kterými najdete supermarkety, trafiky nebo elektra. Zajišťujeme také prodej v našich specializovaných e-shopech Herni-kupony.cz a Givery.cz.

Reference

EGIT zajišťuje prakticky kompletní distribuci dárkových poukazů naší VOD služby prima+. To znamená online i offline prodej vč. tisku kartiček. Spolupráce probíhá od začátku naprosto hladce, implementace byla snadná a rychlá.

Josef Beneš
Ředitel VOD, FTV Prima

Poukazy od EGITu nakupujeme pravidelně. Rádi je využíváme v rámci soutěží a marketingových kampaní. Oceňujeme rychlé doručení, přívětivost objednávkového systému a přiděleného obchodního zástupce, který je nám vždy k dispozici.

Iva Halouzková
Loyalty program manager, Aetna

Spolupráce s EGITem nám přinesla možnost prodávat dárkové a herní poukazy, po kterých byla ze strany našich zákazníků poptávka. Velmi dobře se nám spolupracuje i díky přátelskému a vřelému přístupu. EGIT tedy určitě můžeme doporučit.

Tomáš Kuchař
Ředitel, PAJAK

Důvěřují nám partneři z celého světa