EGIT kanceláře
EGIT kanceláře
EGIT kanceláře
EGIT kanceláře
EGIT kanceláře
EGIT kanceláře
EGIT kanceláře
EGIT kanceláře
Naše projekty

Naše projekty jsou jedinečné

Malý kolektiv

Jsme malý kolektiv

Herní oblast

Herní oblasti rozumíme

Kousek od Flóry

Sídlíme kousek od Flóry

Máme rádi technologie

Máme rádi technologie

O nás

Vyrostli jsme z lásky k hraní, která postupně přerostla v unikátní projekt. Herní-kupony.cz fungují již 11 let a nemají na lokálním trhu konkurenci.

Nechceme ale stát na místě, proto v 2020 rozjeli distribuční síť dárkových poukazů Givery, ve kterém chceme zúročit zkušenosti, které jsme za ty roky v herním světě načerpali.

Naše vize

Propojujeme svět zábavy a chytrých plateb. Chceme, aby placení online i offline bylo dostupné, snadné a bezpečné. To je vize, která spojuje všechny naše současné i budoucí projekty.

Zároveň máme respekt k vývojářům a vydavatelům her, proto jsou u nás k nalezení pouze poukazy od oficiálních distributorů.

Volné pozice

Product Owner právě startujícího fintechu

Stojíme na počátku vývoje nové platební služby. K tomu nám ale chybí nadšený kolega, který nám s rozjezdem pomůže. Měl by to být někdo, kdo se rád chopí navrhování a následného projektového řízení našeho nového projektu včetně jeho dlouhodobé strategie. Jeho úkolem bude ho převést z papíru (a hlavy majitele firmy) do skutečnosti.

Zákaznická podpora v gamingovém startupu

V týmu nám schází kolegyně nebo kolega, který si vezme na starosti každodenní nápomocnou komunikaci se zákazníky.

Back office v uvolněném prostředí startupu

V týmu nám schází kolega nebo kolegyně, která se dokáže zodpovědně a s láskou postarat o všechny administrativní nutnosti, bez kterých bychom nemohli fungovat.

Juniorní front-end a back-end nadšenec v herním startupu 🎮

V týmu nám schází juniorní programátorský nadšenec, který by nám s oběma našimi projekty píchnul. Chceš sladit práci třeba se školou? Nevadí, part-time je za nás stejně v pohodě jako full-time.

Sales Executive pro Givery

Před 3 lety jsme spustili nový ambiciózní B2B projekt distribuce dárkových poukázek Givery.cz do retailových sítí. My víme, že jde o skvělý produkt. Tebe potřebujeme, abys o tom přesvědčil i naše obchodní partnery.

Žádná vhodná pozice? I tak se nám ozvi

Rád bys u nás pracoval/a, ale nemáme zrovna vypsanou pozici, která by ti sedla? Nevadí, ozvi se nám a třeba něco vymyslíme.