Služby

Prodej
poukázek

Zabýváme se prodejem her, virtuálních herních měn a elektronických peněz našim zákazníkům.

Distribuce
partnerům

Širokému spektru partnerů nabízíme distribuční systém pro prodej herních měn a předplacených dárkových karet.

Platební
služby

V budoucnu plánujeme rozšířit portfolio o platební služby zohledňující běžné i alternativní platby.

Projekty

  • Herní kupony

    Chceme, aby placení v oblasti online zábavy byla zábava, proto už 9 let provozujeme ambiciózní projekt Herní-kupony.cz. Ten nabízí hráčům možnost platit bezpečně a pohodlně online.

  • GIVERY

    Pod projekt Givery.cz spadá propracovaný systém snadné a bezpečné distribuce předplacených dárkových karet našim partnerům.

  • PLATEBNÍ BRÁNA

    Nechceme stát na místě, proto plánujeme rozšířit portfolio o platební služby využívající hotovostní, bezhotovostní a mobilní platby k zajištění snadných a bezpečných transakcí.

O nás

Společnost EGIT s.r.o. byla založena v roce 2010. Tenkrát již dobře fungující herní e-shop začal pomalu rozšiřovat své portfolio. Místo prodeje online her se ale rozhodl jít cestou, která v té době neměla na lokálním trhu konkurenci - nabízet předplacené kupony pro velké herní platformy. Poukázky pro Gameforge hry a Ukash společnost brzy vystřelily vysoko nad její původní zamýšlenou velikost.

Dnes jsou Herní kupony největším specializovaným online prodejcem předplacených poukázek a herních měn na českém a slovenském trhu. Nabízíme poukázky pro většinu velkých herních platforem jako je PlayStation, Xbox nebo Blizzard. Od roku 2015 jsme také distributorem paysafecard poukázek. V roce 2017 jsme se stali partnerem společnosti MAFRA v rámci projektu Dárkomat, kde jsme byli hlavním dodavatelem herních dárkových poukázek.

Naším nejnovějším projektem jsou Givery - distribuční síť předplacených poukázek pro naše partnery, kterou chceme i nadále rozšiřovat. Hry i platby nás opravdu baví, proto máme do budoucna v plánu zkušenosti z této oblasti využít v projektu platební brány.

Gameforge
Blizzard
paysafecard
PlayStation

Sídlo

EGIT s.r.o.
Vinohradská 2577/178
130 00 Praha 3 – Vinohrady

IČ: 28121112
DIČ: CZ28121112

Parkování možné v budově po domluvě.

Kontakt

Datová schránka: ymhpq8i

Loga EGIT ke stažení