Důvěřují nám partneři z celého světa

Co děláme?

Online prodej

Online prodej

Dárkové poukazy nabízíme zákazníkům na e-shopech Herní-kupony.cz a Givery.cz. S oblibou využívají mnoho způsobů platby i doručení. V online prodeji poukazů jsme jednička na lokálním trhu.

Fyzický prodej

Prodej ve fyzické síti

Poukazy umisťujeme na více než 1200 fyzických míst. Najdete je v supermarketech, trafikách nebo elektrech. Zajišťujeme kompletní servis od výroby stojanů, přes tisk poukazů až po distribuci na prodejny.

Ilustrace pro poukazy pro firmy

Benefity a incentivy

Benefity pro zaměstnance, incentivy pro zákazníky či dárky pro obchodní partnery. Přesně k tomu se poukazy skvěle hodí. Obdarovaný si totiž sám vybere, co mu udělá největší radost.

Ilustrace pro propagaci poukazů

Marketing

Zalistováním poukazů naše služby nekončí. Prodej podporujeme pečlivě plánovanými kampaněmi na vlastních i partnerských online kanálech a na prodejnách.

 
 
Řešení na míru

Řešení na míru

Naše služby umíme propojit s vašimi systémy nebo je upravit tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Rádi vám také poskytneme profesionální konzultace ohledně dárkových poukazů.

Ilustrace pro platební službu Foxee

Platební služby

Zkušenosti, které jsme získali během více než 14 let prodeje poukazů, nyní využíváme při budování vlastní platební služby. Ta bude mít za cíl poskytnout zákazníkům snadné a bezpečné online platby.

Proč EGIT?

Ikona 14+ let zkušeností

14+ let zkušeností

Díky více než 14leté praxi poukazům skvěle rozumíme.

Ikona stabilita

Stabilita

Jsme ryze česká společnost se stabilním vedením.

Ikona oficiální distribuce

Oficiální distribuce

Všechny poukazy odebíráme výhradně od zasmluvněných partnerů.

Ikona oficiální distribuce

Široká nabídka

Nabízíme více než
200 druhů poukazů.
Od Alzy po Zalando.