Služby

Online prodej

Zabýváme se online prodejem dárkových poukazů českých i zahraničních značek.

Fyzický prodej

Zajišťujeme umístění dárkových poukazů do široké sítě kamenných prodejen.

Řešení na míru

Společně navrhneme model prodeje poukazů, který vám bude nejlépe sedět.

Projekty

  • Herní kupony

    Služba Herní-kupony.cz je na trhu již 11 let. Za tuto dobu jsme se stali největším online prodejcem herních poukazů v České republice.

  • GIVERY

    Pod platformu Givery.cz spadá systém snadné distribuce dárkových poukazů v rámci našeho e-shopu i v kamenných prodejnách.

O nás

Společnost EGIT s.r.o. byla založena v roce 2010. Tenkrát již dobře fungující herní e-shop začal pomalu rozšiřovat své portfolio. Místo prodeje online her se ale rozhodl jít cestou, která v té době neměla na lokálním trhu konkurenci - nabízet předplacené kupony pro velké herní platformy.

Dnes je naše služba Herní kupony největším specializovaným online prodejcem předplacených poukázek a herních měn na českém a slovenském trhu s ročními tržbami více než 100 mil. Kč. Nabízíme poukázky pro většinu velkých herních počítačových i konzolových platforem jako je PlayStation, Xbox, Nintendo, Steam nebo Blizzard. Jsme také distributorem paysafecard, Twitch a Netflix poukázek.

Od roku 2020 jsou naším druhým projektem Givery - distribuční systém pro prodej dárkových poukazů a také platforma pro náš vlastní online prodej. Mezi naše partnery, které i nadále rozšiřujeme, patří například Alza, MALL, Slevomat, ZOOT, Zalando, Amazon a mnoho dalších. Celkem máme v nabídce desítky známých herních i neherních značek a to jak českých, tak i zahraničních.

Alza
MALL
PlayStation
Xbox
Slevomat
Netflix

Sídlo

EGIT s.r.o.
Vinohradská 2577/178
130 00 Praha 3 – Vinohrady

IČ: 28121112
DIČ: CZ28121112

Parkování možné v budově po domluvě.

Kontakt

Datová schránka: ymhpq8i

Loga EGIT ke stažení