E-shop

Givery

Givery našim zákazníkům přínáší možnost pohodlně nakupovat poukazy jako dárek nebo pro sebe. Nabídka zahrnuje poukazy na zážitky, elektroniku, oblečení, kosmetiku a další. Zákazníkům je umíme doručit elektronicky i v dárkovém balení.

Givery
1000+

Prodejnich míst

3+

Roky na trhu

30+

Partnerů

0mil. Kč

Roční obrat společnosti

Důvěřují nám partneři z celého světa


Další informace o projektu Givery

V roce 2019 se k našemu původnímu projektu zaměřeného čistě na herní kupony přidal e-shop Givery.cz .

Oba projekty jsou založené na stejných stavebních kamenech. Poukazech, profesionalitě, a férovosti. Všechny dárkové poukazy prodáváme v rámci oficiální spolupráce s vydavateli, takže jsou vždy funkční a jejich cena odpovídá jejich nominální hodnotě. Zákazníci mohou platit několika platebními metodami a poukazy jim umíme doručit e-mailem hned po zaplacení objednávky nebo fyzicky v dárkovém balení.

Givery nově přinesly široký sortiment, ve kterém nechybí dárkové poukazy na elektroniku, módu, drogerii, hry, zážitky nebo třeba VOD služby. Na Givery se tak najdete poukaz pro muže, ženy i děti - nehledě na jejich věk a záliby. Velká část zákazníků proto Givery.cz využívá k nákupu dárku, nikoliv k pořízení poukazu pro vlastní potřebu. Pokud ale někdo nechce platit kartou například v zahraničním e-shopu s módou, rád Givery využije i pro nákup poukazů k vlastní spotřebě.