Služby

Distribuce
poukázek

Zabýváme se on-line i off-line distribucí elektronických peněz, kuponů do her a herních virtuálních měn.

Platební
služby

Vyvíjíme inovativní platební bránu, kterou umíme dodat i jako whitelable s plným přizpůsobením.

Předplacená
řešení

Pracujeme na řešení on-line peněženek, předplacených karet, věrnostních a firemních systémů.

Zakázková platební
řešení na míru

Jsme připraveni vaše nápady a myšlenky realizovat ve funkční řešení na míru vašim požadavkům.

Projekty

 • AKCEPTO

  Platební brána Akcepto využívá trendů současného e-commerce s důrazem na jednoduché a bezpečné hotovostní i bezhotovostní platby. Koncept vychází z reálných potřeb našich zákazníků.

 • AKCEPTO MOBILE

  Chápeme požadavky mobilních webů a aplikací při placení. Proto intenzivně pracujeme na bráně pro mobilní transakce.

 • AKCEPTO GAMING

  Oblast on-line zábavy nám není cizí. Naše platební řešení je tvořené na míru platbám za on-line zábavu a zohledňuje běžné i alternativní platební způsoby.

 • Herní-kupony.cz

  Od roku 2010 se zabýváme distribucí on-line her, elektronických peněz a herních virtuálních měn. Jsme největší společnost zaměřující se na tyto produkty v našem regionu.

O nás

Společnost EGIT byla založena v dubnu 2010 jako ryze česká společnost s výlučně českým kapitálem. Působíme v České republice a na Slovensku a v průběhu letošního roku plánujeme expanzi na polský a maďarský trh. Od počátku se úspěšně zabýváme distribucí on-line her, elektronických peněz a herních virtuálních měn.

Jsme oficiálním distributorem produktů společnosti Gameforge, nabízíme kupony pro nabití platforem Steam, Xbox a PlayStation. V letech 2013 až 2015 jsme byli autorizovaným prodejcem Ukash kuponů. Od roku 2015 jsme oficiálním partnerem a on-line distributorem paysafecard poukázek.

V současné době rozšiřujeme naše portfolio o nové platební služby, které využívají hotovostní, bezhotovostní a mobilní platby k zajištění rychlých, jednoduchých a bezpečných plateb. Kromě neustálého rozšiřování dodávaných produktů a zkvalitňování našich služeb intenzivně pracujeme na vývoji nových platebních metod, které změní platby za on-line zábavu a hry tak, jak je známe dnes.

Od 2016 jsme poskytovatel platebních služeb s licencí ČNB.

Gameforge
Steam
paysafecard
ČNB

Sídlo

EGIT s.r.o.
Lednická 1533
198 00 Praha 9 - Kyje
Česká republika

IČO: 28121112
DIČ: CZ28121112

Kontakt