Služby

Prodej
poukázek

Zabýváme se prodejem her, virtuálních herních měn a elektronických peněz našim zákazníkům.

Distribuce
partnerům

Pro naše partnery právě dokončujeme distribuční systém herních měn a předplacených dárkových karet.

Platební
služby

Vyvíjíme platební služby zohledňující běžné i alternativní platby s možností plného whitelable dodání.

Projekty

  • Herní-kupony.cz

    Chceme, aby placení v oblasti online zábavy byla zábava, proto už 8 let provozujeme ambiciózní projekt Herní-kupony.cz. Ten nabízí hráčům možnost platit bezpečně a pohodlně online.

  • PLATEBNÍ BRÁNA

    Nechceme stát na místě, proto plánujeme rozšířit portfolio o platební služby využívající hotovostní, bezhotovostní a mobilní platby k zajištění snadných a bezpečných transakcí.

O nás

Společnost EGIT s.r.o. byla založena v roce 2010. Tenkrát již dobře fungující herní e-shop začal pomalu rozšiřovat své portfolio. Místo prodeje online her se ale rozhodl jít cestou, která v té době neměla na lokálním trhu konkurenci - nabízet předplacené kupony pro velké herní platformy. Poukázky pro Gameforge hry, Steam a Ukash společnost brzy vystřelily vysoko nad její původní zamýšlenou velikost.

Dnes jsou Herní kupony největším specializovaným online prodejcem předplacených poukázek a herních měn na českém a slovenském trhu. Nabízíme poukázky pro většinu velkých herních platforem jako je Steam, PlayStation, Xbox nebo Blizzard. Od roku 2015 jsme také distributorem paysafecard poukázek. V roce 2017 jsme se stali partnerem společnosti MAFRA, se kterou prodáváme fyzické poukázky v rámci projektu Dárkomat.

V současné době pracujeme vytvoření distribuční sítě těchto poukázek pro naše partnery. Hry i platby nás opravdu baví, proto chceme naše zkušenosti z této oblasti využít i v projektu platební brány, kterou plánujeme dokončit v roce 2019.

Gameforge
Blizzard
paysafecard
Dárkomat

Sídlo a prodejna

EGIT s.r.o.
Lednická 1533
198 00 Praha 9 - Kyje
Česká republika

IČ: 28121112
DIČ: CZ28121112

Kontakt